#1 2014-06-06 12:46:16

k.piskorz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-12
Posty: 37
Punktów :   

ZAKOŃCZENIE ROKU

Witam Państwa,
Pojawił się pomysł zakupu prezentu pożegnalnego dla Pani Uli. Proszę o propozycje co mogło by to być, gdyż szczerze mówiąc nie mam pomysłu. Nie chcę, żeby to było coś co powinno stanowić dekorację bo każdy ma inny gust, a z przedmiotami użytkowimi też jest różnie.
Uważam, że kubki/filiżanki/pudełka ozdobne/itp każdy jakieś tam ma zwykle zgodne z własnymi upodobaniami.

Może kosz ze słodyczami??? Przyznam, że totalnie brak mi pomysłu, więc będę wdzięczna za jakiekolwiek propozycje.

No i oczywiście sprawa formalna. Dysponujemy kwotą ok 130zł więc zakładając kwiaty dla pań i prezent dla P. Uli, chyba powinniśmy coś dozbierać - no chyba, że uda man się kupić kwiaty do 20zł/szt... co nie jest niemożliwe.

pozdrawiam serdecznie
K.Piskorz

Offline

#2 2014-06-11 18:59:20

lunialuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: ZAKOŃCZENIE ROKU

Witam!
Dobry pomysł z tym koszem dla P. Uli:P fajny słodki  prezent. Można by było jeszcze dołączyć np kawę. P. Kasia pisze, że mamy kwotę 130zł więc myślę żeby się dowiedzieć ile kosz by kosztował i zebrać potrzebną sumę zrobić zbiórkę pieniędzy np po 7zł i powinno być dobrze i na kosz wystarczy:) Co Państwo o tym sądzicie? a te pieniądze130zł kupić Panią kwiaty?

Serdecznie pozdrawiam
A. Łukowska

Offline

#3 2014-06-11 20:46:08

Zakończenie roku

Gość

Re: ZAKOŃCZENIE ROKU

Cześć

Popieram zakup pożegnalnego prezentu dla P.Uli w postaci kosza słodyczy-> uniwersalny, miły, słodki
Co do środków to po prostu dozbierać brakującą kwotę tak aby starczyło i na kosz i na kwiaty

Pozdrawiam
Ania Ganczew

#4 2014-06-12 10:51:38

k.piskorz

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: ZAKOŃCZENIE ROKU

Witam,
TO może zostańmy przy koszu - chyba, że się jakiś pomysł pojawi. A pozostałym paniom kwiaty. Uważam, że bezpieczniej będzie dozbierać i tu proponuję 10zł ponieważ część z rodziców woli przekazać pieniądze w gotówce (żeby nie było kłopotu z wydawaniem). To, co nam zostanie będziemy mieć na nowy rok na chusteczki przed pierwszym zebraniem.

Ja jestem w przeszkolu codziennie ok 6.30/45 i ok 16, poza poniedziałkiem kiedy przyprowadzam Kaję na śniadanie (mąż też przyjmie:) ).
Pieniążki można też przekazać mamie Martyny - p. Kindze Rębacz.

tym razem wyłączmy Panie ze zbiórki.

Przelew z tytułem na co i od kogo - standardowo - a nr konta tu

Offline

#5 2014-06-13 10:43:50

bk

Gość

Re: ZAKOŃCZENIE ROKU

Kosz ze słodyczami i ew. kawą dla Pani Uli to moim zdaniem świetny pomysł. Czy wiecie, gdzie to się kupuję (mogę podpytać znajomą, która taki kosz kupowała do szkoły)?
Swoją drogą, myślę, że dzieci będą za tą panią tęsknić...

Jakby była potrzebna jakaś pomoc, dajcie znać.

Pozdrawiam,
Beata, mama Jurka

#6 2014-06-16 10:22:45

A.Ganczew

Gość

Re: ZAKOŃCZENIE ROKU

Witam

Przepraszam że tak w ostatniej chwili ale odprowadzając dzisiaj dziecko do przedszkola zauważyłam Panią Karolinkę (tak ja nazywa moje dziecko, wiec ja tez ) która pomagała przy naszych dzieciach i pomyślałam ze jej też się należą podziękowania od nas.
Obojętnie co kwiatki, czekoladki, mały gest a miło, jak uważacie? Jeśli potrzebna pomoc proszę o kontakt anna.ganczew@vp.pl

mama Karolinki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ba.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.zip.pun.pl www.hple.pun.pl www.psychostos.pun.pl